Osnovna škola Đakovački Selci

Gdje se nalazimo?

« Prosinac 2019 »

Školska predstava

Ispis statistike od 16. 12. 2009.

Ukupno: 199913
Ovaj mjesec: 1040

Izlet u šumu u blizini Đakovačkih Selaca, gdje osim na izlete idemo i kad imamo nastavu u prirodi.

OSNOVNA ŠKOLA ĐAKOVAČKI SELCI

Članovi Novog Školskog odbora:

Iz reda Učiteljskog vijeća:

1. Željka Mesić
  2. Željka Miškić Milković

Predstavnik svih zaposlenika:

1. Miroslav Grabar

Predstavnik Vijeća roditelja:

1. Jelana Zboril

Predstavnici osnivača:

1. Mario Obrovac
  2. Ivan Davidović
  3. Damir Galeković

Z A P I S N I K

sa 17. sjednice Školskog odbora Osnovne škole Đakovački Selci održane

dana 7. listopada  2019.  godine (četvrtak), s početkom u 17,00 sati.

Predsjednica Školskog odbora Željka Miškić Milković je konstatirala da su

prisutni: Jelena Zboril,  Miroslav Grabar, Željka Mesić i Željka Miškić Milković

odsutni: Damir Galeković (ispričao se), Ivan Davidović (ispričao se) i  Mario Obrovac.

Predsjednica je pozdravila prisutne, konstatirala da je prisutan dovoljan broj članova da se mogu donosit pravovaljane odluke  i predložila slijedeći

Dnevni red:

1.Donošenje odluke o prihvaćanju zapisnika s prethodne sjednice  (Ž.M.M.)

2.  Donošenje odluke o primanju u radni odnos po natječaju, zamjena za bolovanje (N.Denić)

3.  Pitanja i prijedlozi

Dnevni red je jednoglasno prihvaćen.

Ad.1. Predsjednice je obavijestila članove da su putem e-maila dobili pozive, također i zapisnik sa 16. sjednice i da iznesu primjedbe ako imaju.

Nije bilo primjedbi.

ZAKLJUČAK: Jednoglasno, 4 glasa za, prihvaćen zapisnik sa 16. sjednice Školskog odbora.

Ad.2. Ravnateljica je obavijestila članove Školskog odbora da je učiteljica Anita Drmić na porodiljnom dopustu i da smo za njeno radno mjesto raspisali natječaj na HZZ-u, na oglasnoj ploči škole i web stranici škole, natječaj je trajao od 18.-26. listopada 2019. godine. Na natječaj je stiglo 12 zamolbi, jedna nije potpuna, nije uzeta u obzir pri bodovanju i rangiranju. Ravnateljica je donijela odluku o povjerenstvu, koje se treba izabrati po Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja OŠ Đak.Selci. U povjerenstvu su bile Mirta Denić, Augustina Antunović-Šorda i Sanja Posavčević. One su postupile po Pravilniku, bodovale sve kandidate i donijele rang listu. Na listi su prve dvije bile Marija Jurjević sa 7 i Kristina Šalinović sa 4 boda. Ravnateljica  je njih dvije pozvala na razgovor i nakon toga traži prethodnu suglasnost da se na radno mjesto učiteljice do povratka učiteljice Anite Drmić na rad primi Marija Jurjević, magistra prim.obraz. iz Đakova.

Nije bilo primjedbi.

ZAKLJUČAK: Jednoglasno, 4 glasa za, na radno mjesto učiteljice razredne nastave primljena Marija Jurjević iz Đakova.

Ad.3. Ravnateljica je obavijestila članove da radovi na gradnji školske športske dvorane idu prema planu. Dvorana će biti dovršena u prosincu 2020. godine. Sada obrt Leovac iz Đak.Selaca gradi zid između dvorane i susjede Krivošić. To joj je odavno obećano, jer je dio njenog vrta otkupljen za dvoranu. Prilikom jednog sastanka Mjesnog odbora Antun Galić, dogradonačelnik je obećao gradnju zida i za našu školsku kuhinju profesionalnu perilicu suđa. Uputili smo dopis gradonačelniku i to dvoje je odobreno.

Kako nije bilo pitanja i prijedloga predsjednica Školskog odbora zaključuje sjednicu u 17,25 sati.

KLASA: 003-06/19-02/11

URBROJ: 2121-16-19-1

Selci Đak., 11.11.2019.

Zapisničar:                                                    Predsjednica Školskog odbora:

_______________                                         ______________________

Mira Jurjević                                                 Željka Miškić Milković