> Knjižnica

Svjetski dan poezije -online projekt

Novonastala situacija preselila je nastavu u virtualni svijet, a što sa projektima kojima je cilj obilježavanje spomendana? Nismo se obeshrabrili i u kratkom vremenu osmislili i realizirali on line projekt kojim smo obilježili Svjetski dan poezije.

Predstavljanje našeg projekta na lokalnoj radijskoj postaji možete poslušati  ovdje

Projekt Uskrsna (virtualna ) razmjena pisanica

Uskrs je vrijeme kada u školskoj zgradi prozori se zašarene, a hodnici postanu galerija puna veselih kreacija. Sada se naša školska aktivnost preselila u virtualni svije, pa tako i školski projekti.

Povodom Uskrsa knjižničarka je pokrenula projekt: sam ili uz pomoć obitelji oslikaj pisanice i podijeli fotografiju pisanice sa drugim učenicima. Klasično, moderno, etno, eko ukrašene pisanice koje su izradili učenici sa svojom obitelji možete vidjeti ovdje i fotografijama uz članak.

Dan planeta Zemlje

Naše uratke prezentirane u obliku digitalnog postera pogledajte ovdje.

Noć knjige u prvom razredu 2020.

Dan planeta Zemlje2020.

Priključili smo se obilježavanju Noć knjige 2021.

Naš program  pod nazivom ..ja ću te krijepiti i pomagat ću ti… realizirali smo izradom knjigovito-ljekovitog video uratka: https://youtu.be/rjyy5atKiP4.

Hvala svima koji bili hrabri i javno podržali knjigu i čitanje u ovoj 2021. godini, godini čitanja.

(klikni na sliku i pročitaj slikopriču)

Slikopriča učenika 2. r nastala tijekom projketa Upoznaj svoje sugrađane škooskih knjižničara Osječko-baranjske županije.

Upoznaj svoje sugrađane 2 (klikom na fotogrfaiju pogledaj video)

Više klikom na poveznicu

> Knjižnica